Bedava şikeli maç nasıl bulunur ve şikeli maç satan blog siteleri hakkında bilgiler.

Şikeli Maçlar - Şikeli Maç Terimi Ne Anlama Gelir?

Siz değerli okurlarımız için özellikle de son zamanlarda oldukça yaygınlaşan ve kafasında soru işaretleri oluşmasını sağlayan şikeli maçlar konusunu ele aldık. "Bu şikeli maç denen şey nedir, nereden anlaşılır ya da var mıdır? Doğru mudur?" gibi soruları yanıtladık. Uzun bir şekilde incelediğimiz bu konu hemen aşağı satırlarda yer alıyor. Dilerseniz sayfayı biraz aşağıya kaydıralım ve bu bilgileri edinmeye başlayalım.

İddaa Şikeli Maçlar Hakkında - İddaa'da Şikeli Maç Var Mıdır?

"Şikeli Maç" terimi, son zamanların en çok kafa karıştıran konularından bir tanesi oldu. Tam bir anlam vermemiz gerekirse şu şekilde açıklayabiliriz; Sonucu kesin olarak bilindiği ifade edilen ve oldukça yüksek oranlara sahip olan maç tahminleridir. Peki ne kadar doğrudur? Ya da gerçek midir? Sizlere en içtenliğimle belirtirim ki, inanılası bir durum değildir arkadaşlar. Elbette ki bu konu derinlemesine ayrıntıya inilmesi gereken bir konu bu yüzden de sizler için uzun bir yazı hazırladık. Diğer bir yandan da iddaa şikeli maçlar üzerinde herhangi bir imkana sahip mi ya da iddaa da şikeli maç bulunur mu gibi durumlar var. Bakın arkadaşlar İddaa her ne kadar bir şans oyunu şirketi olsa da, bu gibi hile ya da farklı durumları içerisinde barındıracak bir kurum değildir. Çünkü ülkemiz bünyesinde yasal olan bir şirkettir ve hak yemek ya da böyle bir gizlilik oluşturabilecek yetiye sahip değildir. Örnek olarak ülkemizde baş gösteren şike davalarını ele alalım. Hapis cezasına kadar gidebiliyor. Geçmişte bununla ilgili çok fazla yargı olayları oldu ve direk olarak federasyonu ilgilendiren bir durum. Hal böyleyken insanlar kalkıp sosyal medya üzerinden veya internetten bu maçların satışlarını ya da verimini mi yapacaklar? İtibar etmeyiniz arkadaşlar.

Şikeli Maçlar Blog Siteleri Üzerinde Bulunur mu?

Genel olarak ilk bakıldığında şikeli maçlar blog sayfaları üzerinde yer alıyordu. Elbette ki sonrasında sosyal medyaya kadar işler yürüdü ve facebook gibi pek çok sosyal medya birimi üzerinde sayfalarca ya da kullanıcı hesaplarınca verilmeye ya da satılmaya başlandı. Blog sayfaları üzerinde kolayca paylaşımları yapılırken sonrasında da yukarıda belirttiğim gibi bu işlemler sosyal medya camiasına sıçradı. Bazen bir fotoğraf ile bazen de açıklamalar ve oran değerleri ile paylaşılan bu tahminler, paylaşıldıktan kısa süre sonra gizlenir ve sayfada yalnızca 5 ile 10 dakika gibi bir süre içerisinde herkese açık sunulur. Gizlendikten sonra da karşılaşma sonuçlanana kadar açılmaz. Eğer maç yapılan bu tahmine göre sonuçlanırsa da, yeniden görünür hale gelir. Bu durum şikeli maç tacirlerinin "bakın biz tutturuyoruz" deme şeklidir. Çünkü tutmayan tahminler, yeniden görünür hale getirilmeden silinir.

Deep Web Şikeli Maçlar - Deep Web'de Şikeli Maç Var mı?

Tabi bir de yine dillerde dolanan deep web var. İnternet üzerinde oldukça gizli bir şekilde verilerin tutulduğu ve internetin karanlık yüzü olarak adlandırılan deep web'de şikeli maç bulup bulamayacağınızı merak ediyorsunuz. Ancak arkadaşlar sizlere açık ve net bir şekilde konuşmam gerekirse şunları söyleyebilirim; Eğer böyle bir niyetiniz ya da erişim istediğiniz var ise oldukça tehlikeli bir yol izleyeceksiniz demektir. Deep web arama motorlarından uzak tutulan ve içerisinde neredeyse her türden içerik bulunan bir alandır ve %90 oranında da virüs tehlikesi mevcuttur. Bu doğru bir şeydir dostlar ve üstelik giriş yapabilmek de ne yazık ki o kadar basit değildir. İnternet üzerindeki sayfalarda çokça gördüğümüz, " iddiadaki maçları buradan öğrenebilirsiniz " gibi yazılara veya "deep web'ten maçlar burada" gibi sayfa içeriklerine itibar etmemenizi öneriyorum. Çünkü gerçek olmamakla birlikte, oldukça da tehlikelidir. Artık virüslerin yalnızca dosyalar aracılığı ile değil, internet üzerindeki sayfalardan da bulaşabildiğini unutmayın.

Şikeli Maç Veren Siteler - Ne Tür Siteler Şikeli Maç Verir?

Dilerseniz biraz da bu tahminlerin verildiği siteleri inceleyelim. Söz konusu olan bu şikeli maç veren siteler üzerinde paylaşılan karşılaşmaların ve yüksek oranlı maçların tümü birer tahmindir arkadaşlar. Ancak paylaşımların belirli bir düzeyde ve zamanda olduğunu da bilmek gerekir. Genellikle ilk yarı/maç sonucu tahminlerin verildiğini görmekteyiz çünkü, bu gibi tahminlerin oranları çok daha yüksektir ve "%100 garantidir, kesin maçtır" gibi notların da bulunması ile insanlarımız inanabiliyorlar. Bakın arkadaşlar, bir konuya açıklık getirelim; En iyi tahmin yapılan analizler eve edinilen istatistik bilgilerine göre yapılan tahmindir. Bu maçları paylaşan kişiler de buna göre bu maçları paylaşmaktadırlar ancak bunu sizler de yapabilirsiniz. Yeter ki geçmiş maçları ve takım istatistiklerini araştırın. Sonuçlar sizi zafere götürecektir. Tabi bu tahminler şikeli maç veren yabancı siteler aracılığı ile de paylaşılmaktadır. Ancak bu yabancı uyruklu sayfalar çok mu daha güvenilir? Tabi ki de değil arkadaşlar. Ülkemizde ya da yabancı ülkelerde bunun bir farkı yoktur. Tamamen iyi analizler üzerine yapılmış olan tahminlerden oluşan bu karşılaşmalara şikeli maç deniyor. Yapmanız gereken basittir. Sizler de istatistikleri ve geçmiş sonuçları edinin, siz de tahminlerinizi yapın. İnternet üzerinde bu gibi analiz bilgilerini alabileceğiniz pek çok site bulunmakta. Dikkat etmeniz gerekenler ise takımların geçmiş karşılaşmaları, son zamanlardaki performansları, sahaya çıkacak olan kadrosu gibi bilgilerdir.

Sikeli Maclar Hakkında - Oran Değerleri Nasıl Olur?

Paylaşılan sikeli maclar, genellikle oran değerleri oldukça yüksek olan karşılaşmalardır. Değerler değişkenlik gösterse de genel olarak 10,15, 20,15 civarında bu oranları görebilmekteyiz. Ayrıca genel olarak zorlayıcı tahminler yapılmaktadır (ilk yarı/maç sonucu gibi). Özellikle de yüksek oranlı olması, alıcıları cezbeden özelliklerden bir tanesidir dostlar. Kesin olarak tutacağını düşünerek hemen bu yüksek oranlı maça oynuyorsunuz. Ama elbette ki tutabilir de çünkü bu tamamı ile şans oyunu. Benim sizlere anlatmak istediğim olay da tam olarak bu arkadaşlar. İddaa bir şans oyunudur. Yaptığınız tahmini sallayarak oynamış olsanız bile tutma şansı vardır. Belki de bir milyonda bir, belki de bir milyarda bir şans ile tutabilir ancak, sizlere açıklamak ve anlatmak istediğim, para karşılığında "kesin tutar" diyerek bu maçları satanlardan uzak durmanızdır. Şikeli maç bulma işlemi o kadar da zor değildir. Sadece internette aratın ve kolayca bu hizmeti veren sitelerden bir tanesine giriş yapın. Ancak gerçekten güvenilir mi? Tahminler tutar mı? Adı üstünde arkadaşlar; bunlar sadece tahmin. Neden başkasının bir maç üzerindeki fikrini para ile satın alasınız?

Bedava Şikeli Maçlar - Ücretsiz Şikeli Maç Veriliyor mu?

Herhangi bir ücret talep edilmeden paylaşılan bedava şikeli maçlar genel olarak sosyal medya üzerinde karşımıza çıkmaktadır. Ancak tabi yukarı satırlarda da anlattığım gibi, kısa bir süre paylaşımı yapıldıktan sonra gizlenmektedir. Tutan tahminler olursa da yeniden sayfaya paylaşılır ve gören ziyaretçilerin güveni kazanılmaya çalışılır. Bu durumun özellikle takip gerektiren bir yanı yok arkadaşlar sadece biraz dikkat etmeliyiz. Adamlar biz her tahmini tutturuyoruz diyorlar ve günde 5 adet maç paylaşıyorlar. Sonrasında tutturduklarını ise yeniden herkese açık yapıyorlar değil mi? Evet doğrusu bu. Ancak şöyle de bir şey belirtmek istiyorum; Madem her tahmini tutturuyorsunuz, paylaştığınız 5 maçtan neden sadece 2 veya 3 tanesi yeniden herkese açık görünüyor? Diğerleri nerede? Ücretsiz paylaşımların yanı sıra bir de şikeli maç satanlar var. Özel karşılaşmaları ve çok daha yüksek oranlı maçları, sizlere para karşılığında satmaktadırlar. Hemen alt paragraflarda da bu gibi şahısları ve siteleri konu aldık, Gelin bir göz atalım.

Şikeli Maç Satan Siteler - Hangi Sayfalarda Bu Maçlar Satılır?

Bu tahminleri sizlere para karşılığında verecek olan pek çok kişi veya site ile de karşılaşabilirsiniz. Hal böyle olunca da birden fazla seçenek ya da prosedür ile karşılaşıyorsunuz. Örnek olarak tek maç satın almanın fiyatı veya bir kupon satın almanın fiyatı farklıdır. Öncelikle bu miktarı şikeli maç satan siteler üzerindeki kişilerin hesabına aktarmanız gerekir. 50 TL veya 75 TL gibi ücretler sunulmaktadır ancak bir diğer prosedür ise VİP üye olmaktır. Eğer bu sayfanın ya da şikeli maç satan kişinin VİP üyesi olursanız sizlere çok daha iyi oranlı maçlar verileceği belirtilmektedir. Tabi bunun  ücreti biraz daha tuzludur. Özel tahminlerin alınması için çok daha yüksek miktarda bir ücret göndermeniz gerekecektir. VİP üyelerin herhangi bir maçı kaybederse, bazen kendileri telafi maçı da verilmektedir. Ancak yine de şansa bağlı olduğu için bunlar da tutmaz ise, paranız boşa gider. Benden söylemesi arkadaşlar. Şikeli maç satın alma işlemi de genel olarak banka üzerinden yapılan havale ya da ATM üzerinde bir hesaba yatırılan para ile gerçekleşmektedir. Sizden talep edilen ücreti bu yollar ile yatırırsınız. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Şikeli maç gibi bir aldatmacaya inanmayınız.

Şikeli Maçlar Nasıl Bulunur - Nerede Bulunabilir?

Bu gibi maçları nasıl ve nereden bulabileceğiniz konusunda bilginiz yok ise, bunun hakkında da bilgi verebiliriz elbette. Aslında tabi ki de internet üzerinden bulabileceğiniz seçenekler olduğunu bilmenizi isterim ancak ne gibi canlı iddaa siteleri üzerinde mevcut olduklarını da bilmeniz gerekir. Bunun için üç farklı yolunuz vardır. Hemen aşağıda da bunları sizler için maddeler halinde açıkladım; Şikeli Maç Blogları: Blog sayfaları günümüzde çok fazla rağbet görmese de hala karşımıza çıkmaktadırlar. Sürekli olarak güncel tutulsalar da sosyal medya kadar tercih edilmiyorlar. Eskiden genel olarak kullanılırlardı elbette. Şikeli Maç Tahminleri: Diğer bir yol ise, tek tek paylaşılan şikeli maç tahminleri oluyor. Bu tek tek paylaşılan maçlar için de genellikle facebook ya da instagram gibi sosyal medya siteleri kullanılmaktadır. Günümüzde bu camialar üzerinde oldukça fazla sayfa veya kullanıcı hesabı bulabilmeniz mümkündür. Yurtdışı Kaynaklı Şikeli Maçlar: Yabancı siteler üzerinde de bazı maçlar paylaşılmaktadır. Genel olarak ülkemiz kullanıcıları yurt dışı tabanlı siteleri tercih etmez. Gerçi etseniz de pek bir şey ifade etmez. Çünkü onlar da diğerleri gibi, yalnızca belirli kişilerin tahminlerinden oluşmaktadır.

Şikeli Maçlar Nasıl Anlaşılır?

Bu karşılaşmaları bulmakta zorlanan kullanıcılar, genel olarak "bir maçın şikeli olup olmadığını nasıl anlarız?" şeklinde sorular yöneltirler. Sizlere buraya kadar üst kısımlarda pek çok detaydan bahsettim. Dilerseniz biraz daha ayrıntıya girebiliriz. Şike kelimesi bir oyun veya iş, spor veya görevde yapılan hile anlamına gelmektedir. Hatta direk olarak şike kelimesinin karşılığı "hile"dir. Özellikle de futbol gibi dünyaca ünlü bir spor dalında bu gibi hilelerin yapılması, tam anlamıyla yasalara aykırıdır ve ciddi cezalara tabi tutulmaktadır. Gerekirse hapis, gerekirse de yüklü para cezaları uygulanmaktadır. Elbette ki dünya üzerinde yapılan şikeler mevcuttur. Ancak bunlar neden bizlere açıklansın? Neren böyle bir durum varken hile yoluna başvuranlar bizlere bunu açık etsin? Ya da neden sadece internet kullanmayı bilen bazı kişiler bu şikelerden haberdar olduklarını söyleyerek bizlere bu maçların tahminlerini parayla satsın? Arkadaşlar sikeli mac terimi, hileli veya hile yapılacak olan maç demektir. Bu tamamen yasa dışı bir unsurdur. Bu nedenden dolayı da hiçbir şekilde inanmanızı gerektirecek bir durum yoktur.

Şikeli Maçlar Hakkında İnternette Yapılan Aratmalar

Şikeli maç bulabilmeyi hedefleyen pek çok internet kullanıcısı farklı terimler aratarak şikeli maç analizi yapmaya çalışmaktadır. İşte bunlardan üç tanesini de sizler için aşağıda açıklamaları ile birlikte sundum; Bugünkü Şikeli Maçlar: Bugün içerisinde şikeli maç var mı ya da yok mu diye analiz yapmaya odaklanan kullanıcılardan bu gibi aratmalar gelebiliyor. Ancak yine de karşınıza doğru sonuçların çıkmayacağını bilmelisiniz arkadaşlar. Eğer okumadı iseniz, yukarıda sizler için yapmış olduğum tüm açıklamalara göz atmanızı öneririm. Banko Şikeli Maçlar: Şikeli maçları internet üzerinde aratıp bulmaya çalışmaktan ziyade, bir de banko olanlarını bulmanın zorluğu zaten göze alınacak cinsten değil midir sizce de arkadaşlar? Kendi tahminlerinizden ve istatistik analizlerinden şaşmamalısınız. Tüm bu onu dahilinde de belirttiğim gibi, kişinin kendi bilgisi ile yapacağı tahmin, en iyi tahmindir. Kıbrıs Şikeli Maçlar: İddaa ve bahis dendiği zaman, bize en yakın olarak elbette ki aklımıza Kıbrıs gelmektedir. Kıbrıs dahilinde yapılan bahislerde ve sunulan maç programlarında herhangi bir şikeli maç olup olmadığını görebilmek için arattığınız bu kelime ile ilgili şunları söyleyebilirim; Nasıl ülkemiz dahilinde hizmet veren İddaa şirketi yasal yollar ile işliyorsa, Kıbrıs dahilinde de böyledir. Yani herhangi bir şikeli maç ya da hile olasılığı bulmanız mümkün olmayacaktır. Sonuç olarak arkadaşlar; Şikeli maç diye bir şey yoktur. Bu gibi ihtimalleri göz önünde bulundurmadan oynayacağınızı oynamanız gerektiğini bilmelisiniz. Analizlerinizi kendiniz yapın ve sonuna kadar kendi şansınıza güvenin. İddaa bir şans oyunudur ve bu düzeyde kazanırsınız.

Alakalı Konular

İllegal Bahis Siteleri Cezası
Havale Kabul Eden Bahis Siteleri
İddaa Kupon Bilet Sorgulama
Bitcoin İle Para Yatırılan Bahis Siteleri
İddaa Nasıl Oynanır?
İddaa Sistem Nedir?
İddaa Handikap Nedir?
İddaa Alt Üst Nedir?
İddaa İlk Yarı Maç Sonucu Nedir?
İddaa Nedir?
Iddaa yani İddaa
Türkiye'de Canlı İddia
Şikeli Maçlar
İddaa Tahminleri
Bonus Veren Bahis Siteleri


Şunlarada Bakınız; http://news-ro.com http://bahistwo.com http://sportsliveupdates.com http://ricn.org http://aboutfoo.org